Zeszyty w kropki dla każdego miłośnika Bullet Journal

Miłośnicy planowania z całą pewnością zaznajomieni są z pojęciem jakim jest Bullet Journal. Okazuje się, że tego typu zeszyty w kropki są idealnie również dla osób, które kochają szkicowanie, rysowanie oraz prowadzenie prywatnych notatek. Popularność takich zeszytów wzięła się z pewnością ze względu na ich unikalną strukturę, która w całości zdominowana jest przez symetryczne kropki. Wobec tego dlaczego właśnie na nie warto postawić?

Zeszyty w kropki pozwolą dać upust kreatywności

Wspomniane już zostało, że popularność zeszytów w kropki nieodłącznie związana jest z ich strukturą. To właśnie charakterystyczne kropki dają możliwość ich dowolnego wypełniania. Z pewnością będzie to niezwykle istotny aspekt dla wszystkich tych, którzy chcą popisać się swoją kreatywnością i wypełnić taki zeszyt w kropki zgodnie z własnym zamysłem. Można powiedzieć, że obecnie zeszyty w kropki to swoiste plannery, które nie służą już tylko i wyłącznie zapisywaniu swoich notatek, celów na kolejny dzień, czy marzeń. To również przybory, które pozwolą puścić wolno wodzę fantazji. Można w takich zeszytach malować, rysować i tworzyć dosłownie wszystko to, co aktualnie przyjdzie nam do głowy.

Zeszyty w kropki dadzą możliwość wyrażenia samego siebie

Zeszyty w kropki bez wątpienia są jednym z bardziej unikalnych i wyjątkowych produktów. Za pomocą tego typu przedmiotu, możemy bowiem w pełni wyrażać samego siebie. Dlaczego? Zeszyty w kropki dają nam tylko konkretne punkty odniesienia. Kropki pojawiają się na tle białego papieru i nie ograniczają nas pod żadnym pozorem. Większość zeszytów na rynku nakłada na nas określone schematy. Musimy zmieścić się w liniach lub w kratkach. Modele zeszytów w kropki jednak nie nakładają na nas takich ograniczeń. Są one swoistym połączeniem kartki gładkiego papieru, na której możemy dowolnie tworzyć, a także tradycyjnych zeszytów, które pomagają nam równo posiać.

Zeszyty w kropki to swoboda i oryginalność

Wśród wszelakich produktów Bullet Journal to właśnie zeszyty w kropki wyróżniają się swoją oryginalnością. Zapewniają one każdemu użytkownikowi niczym nieskrępowana swobodę. Każdy kto choć raz spróbuje zawrzeć swoje myśli czy marzenia na kartkach zeszytów w kropki szybko przekona się o tym, że jest to niezwykłe doświadczenie. To my decydujemy o konwencji i schemacie. Nie musimy trzymać się utartych schematów notowania i skrupulatnego zapełniania kartki papieru. Zeszyty w kropki są innowacją na rynku, która szybko spotkała się z ogromną aprobatą i uznaniem wielu osób.