Cybex, praktyczne wózki dla wymagających

Cybex to renomowany producent akcesoriów dziecięcych, specjalizujący się w wózkach dla maluchów. Marka słynie z wytrzymałych, praktycznych i ergonomicznych konstrukcji, które wyróżniają się oryginalną i przyciągającą wzrok stylistyką.

Choć jej wyroby nie należą do najtańszych, to z pewnością są warte każdej wydanej na nie złotówki. Tłumaczymy, dlaczego cieszą się tak dużą popularnością.

Cybex, czyli wózki z wyższej półki

O tym, czy wózek dziecięcy będzie dobrze spełniał swoją rolę, decyduje wiele czynników. Materiały użyte do produkcji, jakość wykończenia, parametry użytkowe, kwestia wygody, a także stylistyka to tylko niektóre z nich. Świadoma potrzeb i oczekiwań swoich klientów marka Cybex tworzy wózki niemal doskonałe. Jej konstrukcje zapewniają komfort i bezpieczeństwo małym pasażerom – mają miękkie i wygodne materacyki oraz zabezpieczają maluchy przed wiatrem, deszczem i silnym słońcem. Są też wygodne w użytkowaniu przez opiekunów – to zasługa ergonomicznych uchwytów, wygodnego składania oraz wysokiej klasy zawieszenia, które dobrze sprawdzi się na nawierzchniach różnego typu. Konstrukcje Cybex są też bardzo solidne – będą dobrze służyć kolejnym dzieciom w rodzinie, a gdy przestaną już być potrzebne, możemy je łatwo sprzedać na rynku wtórnym.

Szeroki wybór dla każdego

Tajemnica marki Cybex to starannie zaprojektowane i wykonane stelaże. Ramy konstrukcji opracowano w ten sposób, by rosły wraz z dzieckiem. Dzięki temu świetnie nadają się do mocowania gondoli niemowlęcej oraz wersji spacerowej dla starszych dzieci. Niewielkie wymiary po złożeniu sprawiają, że można je wygodnie transportować i przechowywać. Dostępne są w różnych wersjach – standardowej do codziennych spacerów, turystycznej, a także sportowej. Możemy je nabyć w różnych wersjach kolorystycznych. Do tego dochodzi opcja dokupienia do nich praktycznych akcesoriów dodatkowych, np. toreb na akcesoria lub zakupy, uchwytów na kubki, śpiworków i osłon, a nawet platform na kółkach, które umożliwiają wygodne przewożenia starszych dzieci.