Żeglarskie półkolonie we Wrocławiu. Co dadzą twojemu dziecku?

Atrakcje takie jak ZOO Wrocław już się znudziły, a szukasz sposobu na umożliwienie dziecku ciekawego spędzenia czasu w mieście? Zamiast wydawać pieniądze na materiały plastyczne lub bilety wstępu do kina, pozwól mu przekonać się, jakie emocje może przynieść obcowanie z wodą. Taką opcję oferuje wrocławski Yacht Club Bergline. 

Najlepsze półkolonie letnie we Wrocławiu. Zapisz dziecko na kolejny turnus

Właśnie ruszyły zapisy na letnią turę organizowanych przez klub żeglarski YCB letnich półkolonii żeglarskich. Dzięki tej ofercie twoje dziecko może w ciekawy sposób połączyć naukę nowych umiejętności ze świetną zabawą i prawdziwą przygodą. Jest skierowana do dzieci powyżej 6 roku życia, a same półkolonie odbywają się w sześciu turnusach trwających w dniach 26 czerwca – 30 czerwca, 3 lipca – 7 lipca, 10 lipca – 14 lipca, 17 lipca – 21 lipca, 24 lipca – 28 lipca, 31 lipca – 4 sierpnia, 7 sierpnia – 11 sierpnia, 14 sierpnia – 18 sierpnia i 21 sierpnia – 25 sierpnia.

Półkolonie Wrocław. Cały dzień na świeżym powietrzu

W ramach półkolonii twoje dziecko przez kilka dni będzie uczestniczyły w zajęciach trwających od 4 do 5 godzin. Opiekę nad uczestnikami warsztatów sprawować będą doświadczeni instruktorzy, a nad bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowany ratownik. W połączeniu ze sprzętem dopasowanym do możliwości najmłodszych (Optimist wraz z nowym ożaglowaniem, SIGMA 600, kanadyjki i SUP-y) daje to gwarancję ciekawej i bezpiecznej zabawy.

Jaki jest czas trwania półkolonii? Czy organizator zapewnia pełne wyżywienie?

Jeśli zastanawiacie się, czy organizator półkolonii żeglarskich zapewnia dwa posiłki dziennie, spieszymy donieść, że uczestnicy mogą liczyć na dwudaniowy, ciepły obiad wraz z deserem. Oczywiście zapisując dziecko na półkolonie możecie liczyć też na to, że będzie ono miało dostęp do wody dostarczanej według potrzeb. 

Program półkolonii. Szkoła podstawowa i inne grupy wiekowe

Program półkolonii żeglarskich został opracowany tak, by młodzi żeglarze mogli optymalnie wykorzystać czas zajęć. Oczywiście nauka nie trwa przez cały czas – organizator przewidział przerwy na drugie śniadanie i obiad. Dzieci uczą się na jednostkach dopasowanych do ich wieku – uczestnicy ze szkoły podstawowej trenują na łódkach Optimist, zaś starsi adepci do dyspozycji mają przede wszystkim jachty SIGMA 600. 

Zajęcia sportowe dla dzieci. Pokaż im piękno żeglarstwa

Żeglarskie półkolonie Wrocław to idealna opcja dla rodziców, którzy chcą, by ich dzieci podczas wakacji przeżyły wspaniałą przygodę, zdobywając jednocześnie nowe umiejętności. Czas spędzony na świeżym powietrzu dobrze wpłynie na zdrowie twojej pociechy i jej samopoczucie, a opieka wykwalifikowanego personelu daje ci spokój co do jej bezpieczeństwa.