Boski masażer Womanizer x Marilyn Monroe. Nowość, która zawładnie rynkiem

Masażer dla kobiet sygnowany nazwiskiem ikony kobiecości – Marilyn Monroe, to absolutny hit! Poznaj nowość od marki Womanizer.

Według słynnego cytatu Marilyn Monroe „diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety”. Można się zgodzić z tym stwierdzeniem pamiętając jednocześnie, że sformułowano je przez wynalezieniem technologii Pleasure Air i zabawek erotycznych. Jesteśmy pewni, że gdyby gwiazda żyła dzisiaj to jej maksyma brzmiałaby zupełnie inaczej, a jej najlepszymi przyjaciółmi byłyby stymulatory łechtaczki. Na rynku pojawił się właśnie nowy produkt marki gadżetów erotycznych Womanizer oddający hołd ikonie seksu.

Współpraca marki Womanizer x Marilyn Monroe

Marka gadżetów erotycznych Womanizer nie zwalnia tempa i tym razem zdecydowała zaskoczyć wszystkich współpracą z ikoną seksu. Na rynku pojawiła się specjalna seria stymulatorów łechtaczki z technologią Pleasure Air sygnowana nazwiskiem Marilyn Monroe. Marmurkowa obudowa i opatentowana technologia stymulacji wzmocnione są przez wizerunek gwiazdy kojarzącej się z kobiecością i seksualnością. Twarz Marilyn Monroe znajduje się na pudełkach zawierających gadżety erotyczne, a oprócz tego są tam inspirujące cytaty wprowadzające w odpowiedni nastrój.

Masażer łechtaczki w specjalnym wydaniu

Nazwisko Marilyn Monroe do dziś głośno wybrzmiewa w świecie show-biznesu. Gwiazda uznawana jest za symbol seksu, choć w swoich czasach niejednokrotnie nazywana byłą „głupią blondynką”. Systematycznie udawało jej się jednak udowadniać, że pod kobiecym wizerunkiem skrywa się odważna i łamiąca konwencje postać, żyjąca na własnych warunkach. Właśnie na bazie takiej wizji opiera się współpraca Womanizer x Marilyn Monroe. Kobiety nie powinny rezygnować z własnej przyjemności i odważnie spełniać własne pragnienia z dala od opinii innych osób. Rewolucja może zacząć się w sypialni, o czym przekonuje marka.  Niekonwencjonalny masażer łechtaczki od Womanizer dostępny jest w czterech kolorach:

  • marmurkowa czerń,
  • marmurkowa biel,
  • miętowy,
  • czerwony.

Obudowa skrywa mechanizm stymulujący łechtaczkę za pomocą fali powietrza i ssania. To ciekawa odmiana dla wibracji proponowanych przez inne zabawki. Pleasure Air od Womanizer niejednokrotnie udowodniło swoją innowacyjność podczas doprowadzania kobiet do orgazmu. W nowej serii gadżetów nie zabraknie tej uwielbianej przez panie technologii.

Marmurkowa czerń masażera Womanizer

Pierwsze doświadczenia z zabawkami erotycznymi potrafią przynieść rozczarowanie. Zbyt intensywna stymulacja u niektórych osób powoduje dyskomfort, który skutecznie odciąga od ponownego użycia gadżetu. Najlepszy masażer łechtaczki Womanizer Classic 2 Marilyn Monroe zrywa z tym przekonaniem i udowadnia, że nawet podczas używania gadżetu erotycznego można zachować pełną kontrolę nad jego pracą. Produkt opracowany przez markę zawiera aż 10 poziomów intensywności. O przyjemność troszczą się dwa rozmiary głowicy stymulatora, które przykłada się do ciała. Szczególnie wrażliwe panie mogą skorzystać ze specjalnych ustawień pracy urządzenia, które ochronią ich łechtaczkę przed nadmierną stymulacją. W ten sposób osiągnięcie orgazmu może odbywać się w indywidualnie wybranym tempie. Wymienione funkcje zamknięte są w wybranym kolorze obudowy – między innymi w eleganckiej, marmurowej czerni.

Marmurkowa biel – Womanizer x Marilyn Monroe

Inny wariant kolorystyczny masażera Womanizer to marmurkowa biel. Kolor przełamany delikatną szarością imitującą prawdziwy marmur emanuje luksusem i przepychem. Podobnie jak pozostałe warianty, również ten typ obudowy jest w pełni wodoodporny. Zabawki można więc używać praktycznie wszędzie, jeśli akurat najdzie taka ochota. Dzięki Pleasure Air praca masażera jest niebywale cicha i dyskretna, a kompaktowy rozmiar sprzętu pozwala na zabieranie go poza sypialnię. Urządzenie emituje łagodne fale powietrza, które imitują uczucie odczuwane podczas seksu oralnego. Pulsujące powietrze i masujące wibracje łagodnie przyciągają do siebie łechtaczkę bez konieczności przykładania masażera do skóry. Przyjemność zapewniana jest w pełni bezdotykowo i możesz przekonać się samodzielnie, że jest ona nieziemska.

Miętowy masażer łechtaczki Marilyn Monroe

Swój masażer łechtaczki można mieć także w unikatowym, miętowym kolorze. Działanie urządzenia promowanego wizerunkiem Marilyn Monroe jest proste. Jak z niego skorzystać? Najpierw zlokalizuj położenie łechtaczki i delikatnie dotykaj ją palcami. Wprowadź się w odpowiedni nastrój, a jeśli to konieczne to użyj trochę żelu nawilżającego. Zastosowanie lubrykantu sprawi, że podczas stymulacji masażerem Twoje doznania będą intensywniejsze. Będąc w odpowiednim nastroju umieść urządzenie nad łechtaczką. Bez dotykania skóry uruchom głowicę i poczuj pierwsze doznania.

Czerwony masażer marki Womanizer

Czarny, biały i miętowy kolor do Ciebie nie przemawiają? Marka Womanizer stworzyła swój masażer także w zmysłowym, czerwonym odcieniu. Przykładając go do skóry możesz swobodnie regulować pracę, wybierając jeden z 10 trybów działania. Pulsujące fale potrafią doprowadzić do orgazmu już w kilka minut, jednak jeśli chcesz nieco spowolnić, to powinnaś skorzystać z funkcji wbudowanej w masażer. Dłuższe przytrzymanie guzika zasilania spowoduje, że zabawka wróci do pierwszego poziomu pracy i zacznie powoli stymulować Twoje ciało. Koniecznie warto spróbować doświadczeń, jakie proponuje gadżet powstały we współpracy marki Womanizer x Marilyn Monroe.